KONST / Litografier / Färglitografi 12634011
nr 1263 4011
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 81/310. Motivet: 34x42 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:49:22
19/6 11:27:53
100 kr
1/7 14:19:25
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren